Fizjoterapia

InterLAB – Fizjoterapia

INTERLAB-FIZJOTERAPIA powstała z myślą o pomocy w walce z bólem oraz jak najszybszym powrocie do pełnej lub maksymalnej do uzyskania sprawności fizycznej naszych pacjentów.

Skupiamy się na leczeniu przyczyn, a nie tylko objawów!

SUKCESEM PROCESU REHABILITACJI W PLACÓWCE INTERLAB FIZJOTERAPIA JEST PRAWIDŁOWA DIAGNOZA, HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO PROBLEMU NASZEGO PACJENTA I KOMPLEKSOWE JEGO LECZENIE!

Nasz gabinet to nowoczesne miejsce, gdzie pod nadzorem doświadczonego i wykwalifikowanego terapeuty, mogą Państwo skorzystać z najnowszych metod leczenia, inwestujemy także w sprzęt najwyższej światowej klasy, taki jak głęboka stymulacja elektromagnetyczna Salus Talent, bieżnia antygrawitacyjna Alter-G, drenaż limfatyczny Lymphastim, czy też terapia radiowa ukierunkowana TR-Therapy.

Specjalizujemy się w terapii manualnej tkanek miękkich, technikach powięziowych, terapii punktów spustowych, rehabilitacji ortopedycznej i neurologicznej, pourazowej oraz personalnym treningu medycznym. Naszym celem jest także edukacja pacjenta w zakresie codziennej poprawnej ergonomii pracy oraz propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia.

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy poprzez wieloletnią pracę w placówkach w naszym kraju oraz za granicą (Wielka Brytania, Hiszpania, USA). Od roku 2012 prowadzimy własny gabinety we współpracy z wybitnymi specjalistami wielu dziedzin medycyny, tak by zapewnić kompleksową opiekę naszym pacjentom.
Cały czas kształcimy się zawodowo i odbywamy szkolenia z nowoczesnych metod fizjoterapii, rozwijamy się również naukowo prowadząc badania z takimi ośrodkami jak Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu czy Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie.

Zapraszamy!

Relizacja: Agencja Reklamowa REKOS - tworzenie stron internetowych, projektowanie graficzne, drukarnia

Facebook