Poradnia hematologiczna Poznań

W ramach Centrum Diagnostyczno-Leczniczego INTERLAB w Poznaniu działają dwie poradnie: poradnia hemostazy oraz poradnia hematologiczna. W zakresie usług oferowanych przez naszą poradnię hematologiczną znajdują się różnego rodzaju badania profilaktyczne oraz te pozwalające na skuteczną diagnozę chorób układu krwiotwórczego, m.in.:

 • morfologia krwi,
 • ilość leukocytów we krwi,
 • odczyn Biernackiego,
 • rozmaz krwi obwodowej,
 • diagnostyka cukrzycy.

Klinika hematologii Poznań

Wizyta w naszej placówce to jednak nie tylko szansa na wykonanie badań laboratoryjnych, ale też szybka i skuteczna diagnoza postawiona przez lekarza specjalistę w dziedzinie hematologii, a także możliwość umówienia konsultacji profesorskich. Nasza poradnia hematologiczna współpracuje z zespołem doświadczonych specjalistów, dzięki którym pacjenci mogą liczyć na kompleksową opiekę oraz świadczenia medyczne na najwyższym poziomie.

Niektóre choroby krwi mogą mieć łagodny przebieg, jednak w przypadku groźnych schorzeń, na przykład nowotworowych, mogą stanowić poważne zagrożenie dla życia pacjenta. W takim przypadku bezzwłocznie wykonane badania oraz sprawna diagnostyka pozwalają na wprowadzenie odpowiedniego leczenia zwiększającego szansę na poprawę stanu zdrowia.

Na badania do lekarza hematologa pacjenci mogą zostać skierowani przez lekarza rodzinnego, jednak w przypadku zauważenia niepokojących objawów (skłonność do tworzenia się siniaków, bladość, krwiomocz) można też samodzielnie umówić się na taką wizytę. Powodem do regularnego przeprowadzania morfologii może być również historia chorób hematologicznych występujących w rodzinie.

Hematolog Poznań – prywatnie

Lekarz hematolog specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób krwi oraz zaburzeń związanych z funkcjonowaniem układu krwiotwórczego jak:

 • białaczka (limfatyczna i szpikowa),
 • hemofilia,
 • czerwienica,
 • anemia,
 • trombofilia,
 • skazy krwotoczne.

Prywatne poradnie medyczne zapewniają krótszy czas oczekiwania na termin wizyty, a przeprowadzanie badań oraz zapewnianie opieki lekarskiej na terenie jednej placówki pozwala na znaczne skrócenie czasu mijającego od momentu postawienia diagnozy do rozpoczęcia leczenia. Jest to niezwykle istotne, ponieważ rozpoznanie problemu w początkowym stadium rozwoju choroby może poprawić skuteczność podejmowanych kroków i przyspieszyć powrót do zdrowia.

Wszystkie oferowane badania są wykonywane i analizowane przez specjalistów na terenie laboratorium medycznego INTERLAB, adres: Poznań, ul.28 Czerwca 1956 r. 161. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w celu umówienia wizyty.

Relizacja: Agencja Reklamowa REKOS - tworzenie stron internetowych, projektowanie graficzne, drukarnia

Facebook